Kitaplarım

Almak istediğiniz kitabın ücretini aşağıdaki banka hesaplarımdan birine yatırıp, gezginvetener@gmail.com e-posta adresime veya instagram’dan @gezginveteriner sayfama dekontu ile gönderdiğiniz takdirde, kitaplar adresinize iki gün içinde karşı ödemeli olarak gönderilecektir.

İş Bankası Hesap No: Hakkı Seçkin Çetin adına “2300-1254165”

Garanti Bankası Hesap No: Hakkı Seçkin Çetin adına “736-6612070”

1.ATATÜRK: pdf olarak mevcut ve fiyatı 10 TL

Yazmaya ilk olarak üniversite yıllarımda başladım. Bana yol gösteren ve yazmanın ne demek olduğunu öğreten bu çalışma aslında bir derlemeydi. Atatürk ile ilgili bilinmeyen noktaları internetten ve kitaplardan yaptığım derin derleme çalışmalarının sonunca 2008 yılında “Atatürk” adıyla çıkarttım.  Kendi imkânlarımla fotokopiler halinde oluşturduğum bu kitabı çevremdekiler armağan ederek hem okumalarını sağladım, hem de attığım bu ilk adım konusunda görüşlerini dinledim.

2. ACUN AYLIK KÜLTÜR DERGİSİ: 13 dergilik set kitap şeklinde fiyatı 50 TL.

İlk çalışmamdan aldığım keyif, beni dostlarımla birlikte 2009 Eylül’ünde “Acun” adlı aylık kültür dergisini çıkarmaya teşvik etti.  Tarih bölümünde yazdığım on üç aylık yayın yapan Acun dergisi doğduğu gibi yine bir eylül ayında bende inanılmaz tecrübe ve heyecan bırakarak yayın hayatına veda etti.

3. AN UNFORGETABLE ERASMUS STORY/ UNUTULMAZ BİR ERASMUS HİKAYESİ:  şuan satışı yok.

Acun’dan sonra ilk ciddi deneyimim Polonya’da geçirdiğim bir yıllık süreçteki anılarımı günlük şeklinde yazarak gerçekleşti. Günlük tuttuğumu öğrenen yabancı arkadaşlarımın ısrarlarıyla kitabı An Unforgatable Erasmus Story/ Unutulmaz Bir Erasmus Hikayesi adıyla İngilizce olarak kaleme aldım ancak bastırmadım.

4.MAVİ GÖZLÜ RÜYA: pdf olarak 5 TL, kitap olarak 15 TL

Yazmaya başladığımdan beri ilgimi çeken kısa hikâyeler yazma konusunda kendimi sürekli zorlayarak bir yıllık çalışmalarımın ardından “Mavi Gözlü Rüya” adlı yedi hikâyeden oluşan bu eseri bir yayınevi aracılığıyla resmen bir kitap olarak kendi imkânlarımla 2013 yılında bastırdım.

5.ÇINARLARIN GÖLGESİNDE: pdf olarak 5 TL, kitap olarak 15 TL

2015 yılında hayatımın çok önemli bir bölümüne etki eden büyükanne ve babalarımın hayatlarına dair onlarla yaptığı röportajı Çınarların Gölgesinde ismiyle kitaplaştırıp yine bir yayınevi aracılığıyla bastırdım ve onlara armağan ettim.

6.MAVİ KEDİ: pdf olarak 5 TL, kitap olarak 15 TL

2016 yılında ise “Mavi Kedi” adlı ikinci hikâye kitabımı bastırdım. Bu kitap Mavi Hikayeler Serisinin ikinci kitabı. Üçüncü hikaye kitabımın adı da  içinde “Mavi” geçen bir kitap olacak ve seri tamamlanacak.

 

YAKINDA….

Şu an ise Erasmus anılarımın Türkçe versiyonu “Ya Babam Yaptıklarımı Duysaydı?” ve hayatımı anlattığım otobiyografi romanım “2.Hakkı” adlı kitaplarımın çalışmalarını sürdürüyorum.

Theme by Anders Norén