Amacım Ne?

Mesleğini seven bir Veteriner Hekim’im, aynı zamanda amatör bir yazarım. Yeri geldiği zaman çok tembel, yeri geldiği zaman çok çalışkan biriyim. Bir fotoğrafçı değilim veya bir gezi rehberi hiç değilim. O yüzden benim yazılarımda şuraya gidin, şunu yiyin, şunu yapmadan gelmeyin gibi önerilere rastlayamayacaksınız. Benim yazılarımda hayatını sadelikten yana kurmuş, basit yaşayan bir insanın, basitçe yaptığı gezileri ve yaşadığı duyguları okuyacaksınız. Yine aynı şekilde gittiğim yerlerdeki insanların duygularını sizlere aktarmaya çalışacağım.

Yaptığım gezilerde nasıl bütçemi yönettiğimi, nerelere nasıl gittiğimi, gezilerimi nasıl ve neye göre düzenlediğimi, hangi ekonomik ölçütlere önem verdiğimi, rahat aramadan kafama göre nasıl takıldığımı ve herkesin bahanesi olan iş hayatı, yoğunlu vs. tabuları nasıl yıkıp da gezilere zaman ayırdığımı ve bunun hiç de zor olmadığını sizlere anlatacağım.

Tek amacım hedefim olan dünya turuna çıkmak ve yazdığım kitaplar listesine gezdiğim ülkelerdeki maceralarımı anlattığım kitabımı eklemek. Bunun için sürekli kovaladığım maceralarımı da sizlerle paylaşmaktan kaçınmayacağım.

 

Theme by Anders Norén